Fiyatı efsane! 24 GB RAM’li OnePlus Ace 3 Pro için geri sayım

OnePlus, amiral gemisi katili olacak Ace 3 Pro için çalışmalarına hız kattı. Yakın zamanda Çin’de tanıtılması beklenen cihazın teknik detayları ve fiyatlandırması ortaya çıktı. Resmi lansman öncesinde Ace 3 Pro için beklentiler arttı.

Snapdragon 8 Gen 3’li OnePlus Ace 3 Pro geliyor

100W hızlı şarj desteğine sahip olacak Ace 3 Pro, 30 dakikada tam dolum imkanı sunacak. 6100mAh kapasiteli büyük bir bataryadan beslenecek cihaz, tek şarjla gün boyu kullanım fırsatı sağlayacak. Büyük bataryaya rağmen, telefon yaklaşık 8 mm kalınlığında olacak.

Ace 3 Pro gücünü Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinden alacak. Ancak iddialara göre OnePlus, 8 Gen 3’te yer alan Adreno 750 GPU’da performans artışı sağlayacak. Bu da oyun performansının daha da iyi olmasının önünü açacak.

Teknik özellikler cephesinde, Ace 3 Pro’nun 120Hz yenileme hızına sahip 6,78 inç 1,5K AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Üst düzey varyant için 1TB’a kadar UFS 4.0 depolama alanı ve 24GB’a kadar RAM sunması bekleniyor.

Ayrıca arka tarafında 50 Megapiksel ana, 8 Megapiksel ultra geniş ve 2 Megapiksel makro sensörlü üçlü kamera kurulumunu barındırıyor. Önde ise ekrana gömülü 16 Megapiksel selfie kamerası bulunacak.

Sızıntıya göre 24GB RAM / 256GB depolama varyantı 550 dolar civarında fiyatlandırılacak. Bu da OnePlus’ın üst düzey pazardaki rekabeti kızıştıracağını gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x